Rörstrand toalett 1800-tal

Rörstrand toalett 1800-tal
Rörstrand toalett 1800-tal
Rörstrand toalett 1800-tal
Rörstrand toalett 1800-tal
Rörstrand toalett 1800-tal
Rörstrand toalett 1800-tal
Rörstrand toalett 1800-tal
Rörstrand toalett 1800-tal
Rörstrand toalett 1800-tal
Rörstrand toalett 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOALETT, sekelskifte 1900, Rörstrand, porslin, dekor i blå/vitt med stadsvyer, 2-delad, höjd ca 31 cm

nagg/glasyrbortfall,

333283

2015-10-15