Lena Linderholm litografi

Lena Linderholm litografi
Lena Linderholm litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Sommarblomster signerad Lena A Linderholm, 35/175, färglitografi, ca 58x64 cm

333287

2015-10-10