Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGBORD, 1900-talets andra hälft, gråmålat, lådor i sargen, höjd 75, 100x65, total längd 160 cm

Repor

333298

2015-10-10