Bell & Atkinson fickur i 18 k tema

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BELL & ATKINSON, herrfickur, 18 k guld, 1800-tal, England, Lancaster, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, blånerade visare, gångreservsindikation, innerboett i 18 k, ankargång, breguetspiral, verk nr: 26706, diameter 53 mm, vikt ca 130 g

Innerboett med inskripton, gravyr, slitage

333316

2015-10-25