Fickur i 14 k guld tema
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FICKUR, 14 k guld, 1800-tal, jaktboett, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, ytterboett med svart emalj, ankargång, breguetspiral, innerboett i 14 k, diameter 45 mm, vikt ca 69 g
Slitage och skador
333318
2015-10-25