Fickur i 14 k guld tema

Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FICKUR, 14 k guld, 1800-tal, jaktboett, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, ytterboett med svart emalj, ankargång, breguetspiral, innerboett i 14 k, diameter 45 mm, vikt ca 69 g

Slitage och skador

333318

2015-10-25