Fickur i 14 k guld tema

Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

HERRFICKUR, 14 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, ankargång, chatelaine i gulmetall, breguetspiral, boett nr: 126784, diameter 52 mm, vikt ca 86 g

Saknar glas, gravyr, slitage

333329

2015-10-25