Zenith fickur i 18 k guld tema
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
9 000 SEK
ZENITH, herrfickur, 18 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i 18 k, ankargång, breguetspiral, patentruckning, verk nr: 1906324, diameter 52,5 mm, vikt ca 108 g
Saknar glas, tavla med spricka, slitage
333337
2015-10-25