Zenith fickur i 18 k guld tema

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

9 000 SEK

ZENITH, herrfickur, 18 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i 18 k, ankargång, breguetspiral, patentruckning, verk nr: 1906324, diameter 52,5 mm, vikt ca 108 g

Saknar glas, tavla med spricka, slitage

333337

2015-10-25