Longines fickur i 18 k guld tema
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
LONGINES, herrfickur, 18 k guld, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, bakboett med pressad dekor av kung Oscar II, ankargång, breguetspiral, boett nr: 1105815, diameter 49 mm, vikt ca 78 g
Saknar glas, slitage
333338
2015-10-25