Longines fickur i 18 k guld tema

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

LONGINES, herrfickur, 18 k guld, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, bakboett med pressad dekor av kung Oscar II, ankargång, breguetspiral, boett nr: 1105815, diameter 49 mm, vikt ca 78 g

Saknar glas, slitage

333338

2015-10-25