Vacheron & Constantin fickur i 18 k tema

Klubbat för:

21 000 SEK

15 000 SEK

VACHERON & CONSTANTIN, fickur, 18 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innetboett i 18 k, breguetspiral, ankargång, svanhals, verk nr: 395639, boett nr: 257155, diameter ca 51 mm, vikt ca 93 g

Smärre slitage

333339

2015-10-25