Signe Lanje Storstaden II

Signe Lanje Storstaden II
Signe Lanje Storstaden II
Signe Lanje Storstaden II
Signe Lanje Storstaden II
Signe Lanje Storstaden II
Signe Lanje Storstaden II

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIGNE LANJE (1912-2004), "Storstaden II", monogramsignerad SLL, på spännramen betitlad samt daterad -82, olja på duk,40x37

333345

2015-10-16