John Walker oljemålning
Vollendet
2015-10-16
333346
| Höchstes Gebot | 21 000 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
JOHN WALKER (England, född 1939): Komposition
a tergo signerad Walker -82, olja på duk, ca 40,5x31 cm