John Walker oljemålning

John Walker oljemålning
John Walker oljemålning
John Walker oljemålning
John Walker oljemålning

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN WALKER (England, född 1939): Komposition
a tergo signerad Walker -82, olja på duk, ca 40,5x31 cm

333346

2015-10-16