Hirschfängare

Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HIRSCHFÄNGARE, 3 st, 17/1800-tal, klingor med graverad dekor, fästen av mässing, längd 50-61 cm

skador, delar saknas

333371

2015-10-08