Spera fickur i 18 k tema

Spera fickur i 18 k tema
Spera fickur i 18 k tema
Spera fickur i 18 k tema
Spera fickur i 18 k tema
Spera fickur i 18 k tema
Spera fickur i 18 k tema

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPERA, frackur, 18 k guld, 1960/70-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, diameter 40 mm, vikt ca 30 g

Slitage

333376

2015-10-25