Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPERA, frackur, 18 k guld, 1960/70-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, diameter 40 mm, vikt ca 30 g
Slitage
333376
2015-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här