International Watch Co fickur i 18 k tema

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

9 000 SEK

IWC, herrfickur, 18 k guld, ca 1914, savonett, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i 18 k, breguetspiral, svanhals, ankargång, cal: 55231, verk nr: 603135, boett nr: 685491, diameter ca 51 mm, vikt ca 92 g

Slitage, smärre bucklor

333380

2015-10-25