Paul Moser fickur i 14 k guld tema
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PAUL MOSER, herrfickur, 14 k guld, omkring 1900, savonett, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, innerboett i 14 k, breguetspiral, ankargång, boett nr: 85809, diameter 52 mm, vikt ca 100 g
Slitage, bucklor och smuts
333381
2015-10-25