Fickur i 14 k guld tema

Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema
Fickur i 14 k guld tema

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 14 k guld, 1800-talets andra hälft, blånerade visare, planspiral, cylindergång, innerboett i metall, diameter 39 mm, vikt ca 43 g

Slitage

333384

2015-10-25