Golana armbandsur i 14 k guld tema

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLANA, herrarmbandsur, 14 k guld, 1960/70-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, läderarmband med spänne i gulmetall, diameter 34 mm

Smärre slitage

333387

2015-10-25