Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GLYCINE, herrarmbandsur, 18 k guld, Engström, 1960-tal, automatiskt urverk, plexiglas, datum, cal: 692 (Felsa), boett nr: 7840, 0639, diameter ca 35 mm
Slitage
333388
2015-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här