Örnen armbandsur i 14 k guld tema

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ÖRNEN, herrarmbandsur, 14 k guld, 1960-tal, automatiskt urverk, plexiglas, integrerad länk i 14 k, diameter 33 mm, vikt ca 79 g

Smärre slitage

333389

2015-10-25