Klubbat för:
7 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
OMEGA, herrarmbandsur, 14 k guld, 1960-tal, Seamaster, automatiskt urverk, plexiglas, diameter 33,5 mm, vikt ca 34 g
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
333390
2015-10-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner