Omega Seamaster armbandsur i 14 k guld tema

Klubbat för:

7 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

OMEGA, herrarmbandsur, 14 k guld, 1960-tal, Seamaster, automatiskt urverk, plexiglas, diameter 33,5 mm, vikt ca 34 g

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

333390

2015-10-25