Omega Constellation armbandsur i 18 k guld tema

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

OMEGA, herrarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, Constellation, automatiskt urverk, plexiglas, datum, pie-pan urtavla, länk i 18 k (ej original), diameter 34 mm, vikt ca 84 g

Ej originalkrona, slitage

333391

2015-10-25