Omega armbandsur i 18 k guld tema
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OMEGA, herrarmbandsur, 18 k guld, ca 1962, automatiskt urverk, plexiglas, datum, läderarmband med spänne i gulddouble (ej original), ref: 14792 62, cal: 562, verk nr: 19642796, diameter 32 mm
Skadad urtavla, ej orignalkrona samt glas, skador och slitage
333392
2015-10-25