Omega armbandsur i 18 k guld tema

Klubbat för:

3 600 SEK

2 500 SEK

OMEGA, herrarmbandsur, 18 k guld, ca 1962, automatiskt urverk, plexiglas, datum, läderarmband med spänne i gulddouble (ej original), ref: 14792 62, cal: 562, verk nr: 19642796, diameter 32 mm

Skadad urtavla, ej orignalkrona samt glas, skador och slitage

333392

2015-10-25