Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TISSOT, herrarmbandsur, 14 guld, 1960-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, ref: 6887, diameter ca 33 mm, vikt ca 23 g
Skadad urtavla, slitage
333393
2015-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här