Tissot armbandsur i 14 k guld tema

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TISSOT, herrarmbandsur, 14 guld, 1960-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, ref: 6887, diameter ca 33 mm, vikt ca 23 g

Skadad urtavla, slitage

333393

2015-10-25