Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
LEJON, herrarmbandsur, 14 k guld, 1960/70-tal, De Luxe, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, diameter 33 mm, vikt ca 18 g
Slitage, glas med repor
333395
2015-10-25