Longines armbandsur i 18 k guld tema

Klubbat för:

3 400 SEK

3 500 SEK

LONGINES, damarmbandsur, 18 k guld, 1930-tal, manuell, innerboett i 18 k, blånerade visare, breguetspiral, ankargång, cal: 940, boett nr: 5097516, länk 18 k (ej original), diameter 24 mm, vikt ca 23 g

Glas med repor, bruksslitage

333396

2015-10-25