Record Watch Co fickur
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RECORD WATCH CO, herrfickur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, breguetspiral, ankargång, svanhals, diameter 50 mm, vikt ca 87 g
Löst glas, skador och slitage, gravyr
333400
2015-11-02