Record Watch Co fickur

Record Watch Co fickur
Record Watch Co fickur
Record Watch Co fickur
Record Watch Co fickur
Record Watch Co fickur
Record Watch Co fickur
Record Watch Co fickur
Record Watch Co fickur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RECORD WATCH CO, herrfickur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, breguetspiral, ankargång, svanhals, diameter 50 mm, vikt ca 87 g

Löst glas, skador och slitage, gravyr

333400

2015-11-02