Luc fickur i 14 k guld

Luc fickur i 14 k guld
Luc fickur i 14 k guld
Luc fickur i 14 k guld
Luc fickur i 14 k guld
Luc fickur i 14 k guld
Luc fickur i 14 k guld

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

LUC, fickur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, pålött armband i gulddoublé, diameter 36 mm, totalvikt ca 42 g

Slitage, gravyr

333406

2015-11-04