Luc fickur i 14 k guld
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 800 SEK
LUC, fickur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, pålött armband i gulddoublé, diameter 36 mm, totalvikt ca 42 g
Slitage, gravyr
333406
2015-11-04