Spegel
2015-10-10
333412
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, Karl Johan, omkirng 1800-talets mitt, fanérad med mahogny, fasettslipat glas, 125 x 62 cm
Smärre slitage, krön saknas