Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (född 1934), Kroginteriör, signerad och numrerad Peter Dahl, 72/375, färglitografi, 42,5x59 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
333413
2015-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här