Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934), Kroginteriör, signerad och numrerad Peter Dahl, 72/375, färglitografi, 42,5x59 cm, oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

333413

2015-10-16