Karl Höglund grafik

Karl Höglund grafik
Karl Höglund grafik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940), Kvinna och man vid cykel, färglitografi, signerad och numrerad HC, 50x37,5 cm, oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

333424

2015-10-16