Bokskåp 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, skulpterade och svarvade detaljer, höjd ca 230, 105x47 cm
Underdelen saknar lås, smärre ytskador och fanérbortfall, ett glas med skada
333427
2015-10-08