Bokskåp 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, skulpterade och svarvade detaljer, höjd ca 230, 105x47 cm

Underdelen saknar lås, smärre ytskador och fanérbortfall, ett glas med skada

333427

2015-10-08