Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MARI SIMMULSON, fat, Uppsala Ekeby, flicka med blomma, signerad Mari Simmulson, glaserat lergods, ca 25x26 cm
Smärre glasyrskador
333446
2015-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här