Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1900-talets första hälft, kannelerade dörrspeglar, invändigt med hyllplan, bemålat, överdel med delvis skuren dekor, höjd ca 200, djup 70 cm
Skador, sprickor
333453
2015-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här