Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1900-talets första hälft, kannelerade dörrspeglar, invändigt med hyllplan, bemålat, överdel med delvis skuren dekor, höjd ca 200, djup 70 cm

Skador, sprickor

333453

2015-10-10