Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CHARLES FRIBERG, "Pan jagandes nymfen Syrinx", vas, förgylld brons, signerad i godset Charles Friberg 1911 samt Sthm KONSTGJ. FUD., höjd 37 cm
Igensatt borrhål
333469
2015-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här