Charles Friberg "Pan jagandes nymfen Syrinx"

Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg
Charles Friberg

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CHARLES FRIBERG, "Pan jagandes nymfen Syrinx", vas, förgylld brons, signerad i godset Charles Friberg 1911 samt Sthm KONSTGJ. FUD., höjd 37 cm

Igensatt borrhål

333469

2015-10-10