Arvid Öström oljemålning

Arvid Öström oljemålning
Arvid Öström oljemålning
Arvid Öström oljemålning
Arvid Öström oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Blomsterstilleben, signerad A.Öström, olja på pannå, ca 40x32 cm

333479

2015-10-10