Olav Christopher Jenssen Vankelmod

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLAV CHRISTOPHER JENSSEN (född 1954): "Vankelmod", portfölj innehållande 9 blad i olika grafiska tekniker, 1987, samtliga blad signerade och numrerade Olav Christopher 2/35. Tryckta på BFK Rives papper av Karl Imhof, München. Edition Galleri Riis, Oslo
I. 25 x 16,5 cm S. 54,5 x 40 cm

333480

2015-10-16