Birgit Broms färglitografi

Birgit Broms färglitografi
Birgit Broms färglitografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIRGIT BROMS (1924-2008): Skridskoåkare, monogramsignerad BB, 292/300, färglitografi med collage, bladmått ca 25 x 33 cm, oramad

Obetydlig fläck

333508

2015-10-10