Isaac Grünewald

Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Plagen, I solstolen, signerad Grünewald i blyerts, litografi, 32x40 cm

333517

2015-10-11