Kunglig dansk

Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk
Kunglig dansk

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KUNGLIG DANSK, kaffe- och teservis, 34 dlr, "Musselmalet", helblond, bestående av: 12 kaffekoppar med fat, 12 assietter, 6 tekoppar med fat, uppläggningsfat, gräddsnipa, sockerskål, tekanna

Bruksslitage, uppläggningsfat med nagg, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma

333521

2015-10-10