1800-tals laggkärl

1800-tals laggkärl
1800-tals laggkärl
1800-tals laggkärl
1800-tals laggkärl
1800-tals laggkärl
1800-tals laggkärl

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAGGKÄRL, 2 st, delvis bemålade, märkat 1843 resp 1860 höjd 35 resp 41 cm

Slitage och skador

333533

2015-10-10