Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RESEGARDEROB, HATTASK, 1900-talets slut, brunt präglat skinn, märkt Pontus Philippe, resegarderobens mått 47x58 cm
Bruksslitage
333535
2015-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här