Resegarderob hattask präglat skinn

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESEGARDEROB, HATTASK, 1900-talets slut, brunt präglat skinn, märkt Pontus Philippe, resegarderobens mått 47x58 cm

Bruksslitage

333535

2015-10-10