Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GEORG BASELITZ (född 1938): Komposition, torrnålsetsning 1988, signerad, dateradoch numrerad Baselitz 88 4/20, bildyta 22x15 cm, oramad
333554
2015-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här