Georg Baselitz torrnål

Georg Baselitz torrnål
Georg Baselitz torrnål

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GEORG BASELITZ (född 1938): Komposition, torrnålsetsning 1988, signerad, dateradoch numrerad Baselitz 88 4/20, bildyta 22x15 cm, oramad

333554

2015-10-16