Vindflöjel smide 1700-tal
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VINDFLÖJEL, smide, märkt och daterad EASI 1734, i form av drakhuvud, genombruten dekor, fäste för taknock i smide, höjd ca 82 cm
Kuntoraportti
333560
Päivämäärä:
2015-10-11