Vindflöjel smide 1700-tal

Vindflöjel smide 1700-tal
Vindflöjel smide 1700-tal
Vindflöjel smide 1700-tal
Vindflöjel smide 1700-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VINDFLÖJEL, smide, märkt och daterad EASI 1734, i form av drakhuvud, genombruten dekor, fäste för taknock i smide, höjd ca 82 cm

Kuntoraportti

333560

Päivämäärä:

2015-10-11