Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TERRIN, omkring 1900, nysilver, otydliga stämplar, jaktmotiv, höjd ca 27, längd 36 cm
Locket med bristningar, smärre skador
333565
2015-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här