Terrin nysilver

Terrin nysilver
Terrin nysilver
Terrin nysilver
Terrin nysilver
Terrin nysilver
Terrin nysilver
Terrin nysilver
Terrin nysilver

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TERRIN, omkring 1900, nysilver, otydliga stämplar, jaktmotiv, höjd ca 27, längd 36 cm

Locket med bristningar, smärre skador

333565

2015-10-11