Arnold Hagström monotypi 1/1

Arnold Hagström monotypi 1/1
Arnold Hagström monotypi 1/1

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARNOLD HAGSTRÖM (född 1958): Solros, signerad och numrerad 1/1, monotypi, 25x25 cm

333570

2015-10-11